Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w Biegach Przełajowych

W dniu 28.09.2017r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bielany m.st. W-wy Szkół Ponadgimnazjalnych w Biegach Przełajowych. Uczniowie Naszej szkoły w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych chłopców zajęli II miejsce! Natomiast dziewczęta zdobyły III miejsce!
W indywidualnym biegu Sandra Janoszewska z klasy 1 at zajęła 3 miejsce na dystansie 1 km,
Daniel Ajdys zajął 5 miejsce i tym samym zakwalifikowali się do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.
Mężczyźni w składzie:
1,5 km: Daniel Ajdys, Aleksander Gołuński, Maksymilian Goś, Adam Łączyński, Kacper Łusiak, Dominik Kabziński, Maciej Skrzek, Mateusz Reks, Robert Romanowski, Marcel Zalewski
3 km: Adam Cencelewicz, Matusz Gurdała, Aleksander Kowzan, Michał Krygier, Damian Ostrowski, Marcin Połeć, Kamil Prusiński, Igor Suchcicki, Paweł Surała, Daniel Szymański
Kobiety w składzie:
1km: Patrycja Dąbkowska, Karolina Jaczewska, Sandra Janoszewska, Weronika Kondej, Katarzyna Kowalczyk, Julia Marczewska, Izabela Sotek, Anna Walczak, Klaudia Maternik
2km: Milena Bulatova, , Dominika Maciejak, Paulina Molska, Angelika Paciorek, Aleksandra Pająk, Natalia Pełka, Amelia Ostrowska, Weronika Świderska, Kamila Wojtasiewicz