NAJLEPSI W POLSCE Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Projekt “Shipping of goods beyond the EU borders” po otrzymaniu Krajowej Odznaki Jakości w styczniu 2019 został Laureatem ogólnopolskiego konkursu „Nasz projekt eTwinning 2019”
https://etwinning.pl/laureaci-konkursu-nasz-projekt-etwinning-2019/
W środę 05.06.2019 odbyła się uroczysta Gala Rozdania Nagród eTwinning, z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Cyfryzacji oraz kilku Wicekuratorów Oświaty z różnych województw.
Delegacje szkół z całej Polski (dyrektor szkoły, koordynatorzy projektu, 4 wybranych uczniów) zakwaterowane zostały w trzygwiazdkowym hotelu Ibis. W przedpołudnie zorganizowane zostały zajęcia edukacyjne dla młodzieży: gra terenowa, łącząca wysiłek fizyczny, orientację w terenie, historię i wykorzystanie nowoczesnych technologii cyfrowych.
Uroczysta Gala miała miejsce na Zamku Ujazdowskim. Połączona była z wykładem o bezpieczeństwie w sieci, uroczystą kolacją i koncertem.
Do konkursu zakwalifikowano, poprzez nadanie Krajowej Odznaki Jakości, 103 projekty , laureatów było 17 z różnych poziomów edukacji (od przedszkola do liceum/technikum). Nasz projekt został zwycięzcą w kategorii „Przedsiębiorczość z eTwinningiem”.
Z naszej szkoły w Gali uczestniczyła czwórka najbardziej zaangażowanych uczniów: Natalia Umińska, Konrad Ciemniewski, Michał Królik oraz Eryk Górecki. Gala była streamowana na YouTube i portalu Facebook. Relację można zobaczyć pod adresem: https://etwinning.pl/gala-rozdania-nagrod-w-konkursie-etwinning-2019/
Uczestnicy projektu “Shipping of goods beyond the EU borders” to uczniowie klasy IIs (2 osoby), IIIs, oraz IIIbi (5 osób)
Koordynatorzy projektu : Ludmiła Mieńszykowa-Dessus, Krzysztof Wszelaki
Organizator Konkursu: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE)
Dziękujemy oraz Gratulujemy wszystkim uczestnikom !!!

L.Dessus, K.Wszelaki
(początek prezentacji naszego projektu 1:14:28)