Europejska Odznaka Jakości dla projektu naszej szkoły

Gratulacje! Twoja szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "SHIPPING OF GOODS BEYOND THE EU BORDERS.". Oznacza to, że Twoja praca, praca Twoich uczniów i Twojej szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.
W związku z tym, otrzymasz certyfikat, który możesz dołączyć do swojej strony internetowej (stron internetowych) lub wystawić w widocznym miejscu w swojej szkole. Ponadto, Twój projekt zostanie pokazany w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu: www.etwinning.net.

Maila o takiej treści otrzymali nauczyciele koordynujący projekt od Zespołu eTwinning.
Europejska Odznaka Jakości oznacza, iż międzynarodowe gremia eTwinning uznają projekt za wystarczająco dobry by mógł zostać zgłoszony do finalnego, europejskiego konkursu eTwinning. W tym roku odznakę taką uzyskało ok. 1300 nauczycieli, w tym ponad 200 z Polski. W konkursie europejskim przyznaje się po jednej nagrodzie głównej w 4 kategoriach wiekowych oraz kilka nagród specjalnych fundowanych przez ministerstwa oświaty części krajów członkowskich UE.
Projekt "SHIPPING OF GOODS BEYOND THE EU BORDERS." – pierwszy europejski projekt naszej szkoły w ramach eTwinnng – to zwycięzca ogólnopolskiego konkursu tej organizacji w kategorii przedsiębiorczość.
eTwinning to jedno z podstawowych działań edukacyjnych Komisji Europejskiej. Społeczność eTwinning liczy dziś 730 775 nauczycieli 199 851 szkół i stworzyła 96 606 projektów, m.in. nasz: strona internetowa projektu stworzona przez uczniów dzisiejszej IVBi
Krajowym operatorem programu jest Fundacja Rozwoju Systemów Edukacji (FRSE).

L.D.&K.W.