×
Zakończenie roku Maturzystów 2021

Uczniowie klas maturalnych, Rodzice i Wychowawcy.

Dzisiejszy dzień jest szczególny dla społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół nr 10 im. Stanisława Staszica. Kolejny rocznik opuszcza mury szkoły, zamykając swoją ścieżkę edukacyjną, rozpoczynając nowy etap w życiu zawodowym i osobistym.

Przed wami Drodzy Uczniowie został jeszcze najważniejszy egzamin – dojrzałości. Ufam, że jesteście do niego dobrze przygotowani, co mam nadzieję potwierdzą uzyskane przez Was wyniki. Dziękuję za te 4 lata wspólnej pracy z Wami. Życzę powodzenia, wysokich wyników na maturze, a w życiu osobistym i zawodowym sukcesów i satysfakcji z podejmowanych wyborów i decyzji. Śmiało i odważnie realizujcie swoje plany i marzenia, nie zapominając o postawie i przesłaniu naszego patrona Stanisława Staszica, który uważał, że każda jednostka musi „być narodowi” i społeczeństwu użyteczna. Pamiętajcie o szacunku do drugiego człowieka, tolerancji i o tym, że wartości, na których opierała się Wasza edukacja to fundament dojrzałości i dorosłości. Mam nadzieję, że okaże się trwały i niezmienny.

Drodzy Rodzice, dziękuję Państwu za 4 lata wspólnej pracy, za to, że zawsze byliście z nami, ze szkołą, wspieraliście nasze wysiłki i działania w procesie edukacyjnym i wychowawczym.

Drodzy Wychowawcy i Nauczyciele, pragnę wyrazić serdeczne podziękowania za trud i zaangażowanie, jakie włożyliście w edukację Naszych Maturzystów. Dziękuję za cierpliwość, życzliwość i wyrozumiałość, a jednocześnie za stanowczość i profesjonalizm w przekazywaniu wiedzy i doświadczenia zawodowego.

Szkoła to praca zespołowa wszystkich pracowników, więc dziękuję również pracownikom administracji i obsługi.

Życzę powodzenia, sukcesów i do szybkiego zobaczenia na egzaminach maturalnych

Ewa Gumieniak dyrektor Zespołu Szkół nr 10 im. Stanisława Staszica

Warszawa, 30 kwietnia 2021 r.


About
2021-04-30

Galeria

Result