×
Plan a Trip and Gain Experience

Uczniowie zakończyli ostatni etap współpracy w ramach projektu "Plan a Trip and Gain Experience" w eTwinningu. W tej części praca odbywała się w grupach międzynarodowych. Uczniowie mieli za zadanie stworzyć program wycieczki wraz z jej planem oraz folder z atrakcjami w wybranych kraju, ustalonym na wcześniejszych spotkaniach online. Uczniowie komunikowali się ze sobą z wykorzystaniem różnych aplikacji internetowych: Framapad, Messenger oraz Instagram. Była to doskonała okazja do integracji międzynarodowej oraz do ćwiczenia komunikowania się w języku angielskim.
W ramach współprac uczniowie stworzyli ramowe i szczegółowe programy wycieczek do odległych regionów świata, które umieścili w programie Canva. Do każdego planu została stworzona trasa wycieczki z wykorzystaniem programu Google Earth, który umożliwił uczniom również wirtualne zwiedzanie wybranych miejsc. Zwieńczeniem pracy było zebranie najważniejszych atrakcji z programów i stworzenie posteru w programie Wakelet.
Dzięki pracy młodzieży w grupach międzynarodowych powstały oferty podróży, typowe dla katalogów biur podróży. Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia się, czy dobrze czują się w tego rodzaju zajęciach. Poznali nowe programy komputerowe i wzbogacili swoje umiejętności technologiczne.
W najbliższym czasie odbędzie się podsumowanie całego projektu.

K.R., A.W.,K.C.


About
2021-06-11

Galeria

Result